Водночас, як зазначає АрміяInform, стверджувати, що заохочувальні виплати стануть вагомим чинником в активізації мобілізаційної кампанії не можна. По-перше, далеко не всі громади і міста України ухвалили подібні рішення. По-друге, ці кошти краще назвати певним бонусом для майбутніх військових, ніж повноцінним чинником. А ввечері 22 червня, через порив води, відбувся прорив дамби №5, що між селами Мілієво та Банилів Вижницького району. Тоді підтопило 18 будинків і 29 домогосподарств у Банилові та 10 будинків і 14 домогосподарств у селі Слобода-Банилів, а також понад 1 гектар сільгоспугідь. Весна-літо – це сезони підтоплень та паводків у Західній Україні, і більшість людей, які там живуть, уже мають досвід, що робити, а чого ні, коли йде велика вода.
Якби ми їх почали виконувати належним чином, то, можливо, сьогодні мали б і ПДЧ, і дорожню карту до членства в НАТО. Але якщо підняти звіти по цим річним національним програмам, то ви побачите такі показники як 30-35%. Ну і як ми можемо з такими темпами і таким ставленням до своїх обов’язків щось отримати?
За його оцінками, до війни в Енергодарі проживало 53 тисячі людей, зараз близько половини виїхали. На місці, каже мер, залишається більшість працівників Запорізької АЕС. У Києві під час повітряної тривоги пролунали вибухи, влада повідомлялапро роботу протиповітряної оброни. Губернатор Флориди і головний конкурент Дональда Трампа Рон Десантіс заявив у неділю, що він виходить із президентських перегонів та підтримує Трампа.
Утім, менш ніж за місяць, 27 лютого в результаті вибуху та пожежі через спалах кисневої труби в міській ковідній лікарні Чернівців у палаті загинула одна людина, ще одна постраждала. Російські війська продовжують атаки на міста України, тим часом тривають пошуки дипломатичного рішення для припинення вогню. Російські військові обстріляли центр Харкова, місцева влада повідомила вже про п’ятьох загиблих та сімох поранених. Втеча російських військ, серед яких були тисячі найбільш боєздатних десантних підрозділів, хоча й була давно прогнозованою подією, утім залишає після себе багато питань про те, як розвиватимуться бойові дії далі. Історія зросійщення українців була витонченішою, ніж здається.
Богдан залишив Харківську область під час російської окупації і після успішного українського контрнаступу виявився розлученим зі своєю родиною. Кореспонденти ВВС поїхали до Балаклії, щоб розповісти історію його повернення. Проте, за всім цим безпросвітним і нескінченним “руськім міром” в його найгіршому прояві все одно був промінь надії на зміни. У України протягом тривалого часу була розроблена стратегія на Асоціацію з Європейським Союзом – підготовка до неї велася, питання поступово рухалося до свого логічного завершення. За словами дипломата Олександра Хари, в оточенні Януковича були сили, які мотивували його йти на Захід в плані політичної та економічної інтеграції. Втім, словосполучення “гарантії безпеки” в українському варіанті договору, в американській версії цього ж документа чомусь було перекладено як “запевнення в безпеці”.
Окрім цього, підрозділи протиповітряної оборони в небі українського Донбасу збили 1 літак і 4 безпілотних літальних апарати ворога. Усі в Україні вже майже півтора місяця ведуть боротьбу за кожен клаптик землі, роблячи все, аби він не дістався окупантам. Про головні події війни за 7 квітня читайте у матеріалі 24 каналу. Західні лідери прогнозовано заявили, що не визнаватимуть результатів “референдумів”, проведених на окупованих українських територіях.
Бруд, хімікати та трупи тварин. Як підрив Каховської ГЕС забруднив Чорне море і зіпсував відпочинок
Нагадаємо, що спочатку вночі окупаційні війська випустили по Україні кілька груп дронів-камікадзе “Шахед”. Є пошкодження у приватному секторі https://namac.huzzaz.com/video/14414 через падіння уламків. Пошкоджені інфраструктура, дві школи та 8 багатоповерхівок. Ще чотири влучання було зафіксовано в передмісті Харкова.
Пожежа у ТРЦ “Космополіт”: серед постраждалих у Києві є дитина
На місце події тоді виїхали спеціалісти комісії Нацбюро з розслідувань авіаподій та інцидентів. І хоча на сайті Нацбюро оприлюднено лише попередній звіт розслідування аварії, в ньому вже міститься інформація про суттєві порушення з боку пілота. Зокрема, йдеться про те, що літак під час польоту виконував пілотажну фігуру “бочка”, тобто, обертався навколо своєї осі, при цьому крен літака перевищував 60º – допустиму норму.
Однак таку суму планують надавати не всім, а лише тим, хто перебуває на військовому обліку на території Львівської міської територіальної громади та зголоситься підписати контракт з військовими частинами Десантно-штурмових військ та морської піхоти. Причиною трагедії, за підсумками розслідування, назвали необережне поводження з електронагрівальними приладами. Місцева влада вказувала на провину на власника пансіонату – мовляв, той працював незаконно, і тому його ніхто не перевіряв. А харків’яни, які мешкали поряд із пансіонатом, вважали, що на нього умисно не звертали уваги. Про постояльців розповідали, що часто бачили їх поблизу пансіонату побитими, із синцями або в поганому психологічному стані, і ті просили допомоги. При цьому поліція та швидка не реагували на звернення. ВВС обговорила з Ціхоцьким нинішні непорозуміння між двома країнами, роль непростих сторінок спільної історії у сучасних двосторонніх стосунках і чи прагнутиме Польща залишити на своїй території якнайбільше українських біженців під час війни.
Видання АрміяInform розповіло, де вже пообіцяли виділити такі кошти, хто їх зможе отримати та чи допоможе це посилити мобілізацію. Внаслідок комбінованогомасованогоракетного обстрілу, який Росія завдала вранці 23 січня, у Святошинському районі Києва є загоряння припаркованих автомобілів, у деяких районах Харкова зникло світло та горить газопровід. Під час розслідування поліцейські дізналися, що як тільки винуватець ДТП потрапив у лікарню, він зробив виклик на 102 і, назвавшись чужим іменем, повідомив про викрадення автівки. Від самого початку юнак хотів відвести від себе підозри. Швидке відновлення після завершення бойових дій, ідеться передусім про відновлення поставок води і електрики на зруйнованих територіях. Росія восьмий день обстрілює і знищує ключові об’єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки. Українські військові повідомляють, що відбивають атаки.
У вівторок же міністр оборони Росії Серій Шойгу, який вперше за кілька тижнів прокоментував війну в Україні, підтвердив – планом Росії є “визволення” самопроголошених ДНР та ЛНР і вона його “послідовно виконує”. “Операція на сході України спрямована на, як уже було оголошено, повне звільнення Донецької та Луганської республік. Ця операція продовжиться, наступна фаза цієї спецоперації зараз починається”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу India Today. Її метою, заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, є “повне звільнення” так званих ДНР і ЛНР. З початком останнього тижня перед Великоднем у війні Росії й України почалась фаза, яку вже давно прогнозували українські й російські командувачі. У деяких великих містах обіцяють “заохочувальні” виплати для тих, хто все ж вирішить приєднатися до Сил оборони. За даними рятувальників, внаслідок масованої атаки в Бучанському та Обухівському районах сталися часткові руйнування у приватних та багатоповерхових житлових будинках, загоряння автомобілів.
Вранці 23 січня Повітряні сили повідомили пропуски крилатих ракет з російських бомбардувальників. Загалом у Святошинському районі провели евакуацію населення з двох житлових будинків до двох оперативно розгорнутих місць тимчасового перебування на базі однієї середньої школи та одного дошкільного начального закладу. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на “Iнтерфакс-Україна”, суворо забороняється. За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, внаслідок ударів РФ загинула ще одна 21-річна жінка. За оновленою інформацією від голови ХОВА Олега Синєгубова, кількість загиблих внаслідок ворожого обстрілу Харкова зросла до 5.
Лідери ЄС готові зайняти жорстку позицію щодо Угорщини, якщо прем’єр-міністр Віктор Орбан продовжить блокувати пакет допомоги Україні на суму 50 мільярдів євро на саміті 1 лютого. Матеріали, які позначені цим знаком, розміщені на правах реклами. За зміст реклами відповідальність несуть рекламодавці. Олександра Хари, “Великий договір” про дружбу і співробітництво з Російською Федерацією тоді був вигідний Україні, але в стратегічній перспективі ставив нашу державу під удар. За 30 років зовнішній курс України змінювався з калейдоскопічною швидкістю – від багатовекторності до спроб домовитися то з Росією, то з Європою.